ERKASİS Mühendislik Soğutma San. Tic. A.Ş. 2012 yılında Endüstriyel Soğutma konusunda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı projelerde sektörün bilinen, itibar edilen firmalarından biri haline gelmiştir. Artan proje potansiyeli ile her geçen gün kadrosunu genişleterek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Değerli Ziyaretçimiz;

2003 yılında ErkaSistem Mühendislik firması ile çıktığımız yola 2012 yılında ERKASIS Soğutma firmasını da katarak yeni bir başlangıç yaptık.

Endüstriyel Soğutma, Otomasyon ve Proses konusundaki tecrübelerimiz bizi kısa sürede önemli müşteriler ile buluşturdu. Özellikle müşteriye özel mühendislik çözümleri ile sektöründe lider firmalar için anahtar teslim projeler geliştirdik. 2014 yılında ilk uluslararası projemize imza attık. Araştırma-Geliştirmeye önem verdik. İşimizi severek yapmanın verdiği enerji ile 2016 yılında 2200 m² kapalı alana sahip Çerkezköy fabrikamızı kurduk. 2018 yılında Ar-Ge Merkezi olduk.

Uzman çalışan kadrosu ile yenilikçi, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren hızla gelişen teknoloji ve stratejik değişimlere kolaylıkla ayak uydurabilen uluslararası seviyedemühendislik ve servis şirketi olduk.

Hedefimiz; sektöründe lider global bir firma olarak, gelişmiş ürün kalitesi ile operasyon güvenliği, minimum işletme maliyeti olan yeni nesil tesisler kurarak hep birlikte gurur duyacağımız başarılara imza atmak. Saygılarımla...

Erçin Kaymak

Erkasis Mühendislik Soğutma günden güne büyüyor ve yeteneklerini arttırmaya devam ediyor, bu noktaya gelmekte bize güvenen müşterilerimize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

BİZE YAZIN


* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Gönderdiğim bilgilerin doğru ve geçerli olduğunu onaylıyorum.

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)ruРусский (Rusça)

TEKLİF AL
Türkçe