HAKKIMIZDA

ERKASİS Mühendislik Soğutma San. Tic. A.Ş. 2012 yılında Endüstriyel Soğutma konusunda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı projelerde sektörün bilinen, itibar edilen firmalarından biri haline gelmiştir. Artan proje potansiyeli ile her geçen gün kadrosunu genişleterek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Değerli Ziyaretçimiz;

2003 yılında ErkaSistem Mühendislik firması ile çıktığımız yola 2012 yılında ERKASIS Soğutma firmasını da katarak yeni bir başlangıç yaptık.

Endüstriyel Soğutma, Otomasyon ve Proses konusundaki tecrübelerimiz bizi kısa sürede önemli müşteriler ile buluşturdu. Özellikle müşteriye özel mühendislik çözümleri ile sektöründe lider firmalar için anahtar teslim projeler geliştirdik. 2014 yılında ilk uluslararası projemize imza attık. Araştırma-Geliştirmeye önem verdik. İşimizi severek yapmanın verdiği enerji ile 2016 yılında 2200 m² kapalı alana sahip Çerkezköy fabrikamızı kurduk. 2018 yılında Ar-Ge Merkezi olduk.

Uzman çalışan kadrosu ile yenilikçi, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren hızla gelişen teknoloji ve stratejik değişimlere kolaylıkla ayak uydurabilen uluslararası seviyedemühendislik ve servis şirketi olduk.

Hedefimiz; sektöründe lider global bir firma olarak, gelişmiş ürün kalitesi ile operasyon güvenliği, minimum işletme maliyeti olan yeni nesil tesisler kurarak hep birlikte gurur duyacağımız başarılara imza atmak. Saygılarımla...

Erçin Kaymak

Erkasis Mühendislik Soğutma günden güne büyüyor ve yeteneklerini arttırmaya devam ediyor, bu noktaya gelmekte bize güvenen müşterilerimize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin lider, global pazarda güvenilir ve aranan markası olmak.

Karlı ve uzun dönemli büyümeyi gerçekleştirebilmek için küresel pazar payını artırmak.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmetleri vermek.

Çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerjili ürünler sunmak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SORUMLULUĞU

Hizmet verdiğimiz müşterilerin enerji tüketimlerinin çok büyük kısmı soğutma için harcanan enerjiden oluşmaktadır.

ERKASIS sürdürülebilirlik sorumluluğu ile enerji giderlerini minimuma indirmek için aşağıdaki konulara odaklanmıştır.

  • Doğal soğutucu akışkanların (CO2 ve NH3) kullanımı
  • Eski freonlu tesislerin yenilenmesine destek olmak
  • Müşterilerimiz için en uygun enerji verimliliğine sahip soğutma sisteminin seçimi
  • Soğutmanın yanı sıra diğer enerji geri kazanım sistemleri üzerine çözümler sunmak

Kalite Politikalarımız

Temel amacımız; kuruluşumuzun kültürünü; toplam kalite yönetimine uygun hale getirerek, endüstriyel soğutma sektöründe rekabet gücümüzü arttırmak ve ülkemiz kanun ve nizamlarına uygun hareket ederek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerji tüketimli ürünler pazara sunmaktır. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir. Rekabetçi pazar şartlarına duyarlı, kaliteli ürün ve hizmeti, rakiplerimize göre daha uygun maliyetle, zamanında ve sürekli olarak sağlamayı, sürekli gelişmeyi hedefleriz. Şirket kültürümüz olarak sıfır hata ile çalışır, hataları oluşmadan önlemeye gayret ederiz. Ürün ve hizmetlerimizde farklılık oluşturmak, müşteri odaklılık, üst yönetimin önderliği ve çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak, verimliliği artırmak hedefimizdir. Çalışanlarımızın ilke ve hedeflerimizi benimsemeleri için, eğitimlerinde süreklilik sağlar, işbirliği ve dayanışma ile güvene dayalı bir çalışma ortamını hep birlikte oluşturmaktayız. Ölçülebilir verilere dayanarak tüm süreçlerimizi denetim altına almak ve yönetmek, şirketimizin devamlılığını sağlayıp mükemmelliğe ulaşmak için seçtiğimiz yoldur.

İş Güvenliği Politikalarımız

ERKASİS Mühendislik Soğutma San. Tic. A.Ş. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yasalarına ve Mevzuatlarına uygun olarak, tüm çalışanların sağlık, güvenlik, çalışma ortamı açısından en uygun koşullar altında çalışmasını sağlamaktadır. İş sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlayarak; mevcut yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir şekilde koşulları optimum seviyede tutacak teknolojiyi ve yöntemleri uygular. Kazaların ve kazalara yol açabilecek muhtemel risk noktaları tespit edilerek, bunların önüne geçebilmek için düzeltici faaliyetlerin yerine getirilmesini sağlayarak, iş kazalarını ve riskleri önlemeyi ve yok etmeyi ve iş sağlığı ve güvenliği açısından kaza risklerinin sistematik şekilde yönetilmesi sağlanır. İSG performansını sürekli iyileştirmeyi, İSG ile ilgili yasal düzenlemelere uymayı, Yeni yatırımların seçiminde İSG risklerini bir kriter olarak değerlendirmeyi, Çalışanlarımızı İSG bilinçlerini geliştirmek amacıyla, maruz kalabilecekleri tehlikeler konusunda eğitmeyi, Müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi İSG konusunda bilgilendirerek İSG bilinçlerini artırmayı, taahhüt ediyoruz..

This post is also available in: enEnglish (İngilizce)ruРусский (Rusça)

TEKLİF AL
Türkçe